Ana Sayfa / Danışmanlık Alanları/ Eğitim Danışmanlığı
Sen de Danış eğitim danışmanlığı, modern teknolojinin kaynaklarıyla kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana bölgesel ve uluslararası olarak faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar yüz yüze verilen eğitimi bütün dünyaya yaydık ve deneyimlerimize dayanarak her geçen gün büyümeye devam ederek zirve noktaya vardık. 
Eğitim danışmanlığımızı hizmet alanımıza dahil ederken işini en iyi yapanlardan ilham aldık. Mesleki standartlarını sınırların ötesine taşımak gibi büyük hayallere sahip olan kişilere tutkuluyuz. Sen de Danış eğitim danışmanlığı hizmeti, eğitimcilerin iş başarısını artırmak ve performanslarını en iyi derecede sunmak üzere tasarlanmıştır. 
Eğitim danışmanlığı hizmetimize sıfır komisyon fırsatıyla kayıt olmak geçerli bir taahhüttür. Sadece para kazanma değil, aynı zamanda mesleki eğitim becerilerinizi istediğiniz yere ulaştırmanın ve dijital ofis ayrıcalıklarıyla işinizi geliştirmeye devam etmenizi sağlama taahhüdü. 
Eğitim danışmanlığı alanında sunacağınız dersler hem çevrimiçi hem de isteğe göre yüz yüze olacak şekilde ayarlanmıştır. Yüz yüze eğitimin gerek duyulmadığı alanlarda online eğitim danışmanlığı yaygın olarak kabul edilmiştir. Bu sistem sadece yerel bazda değil,  dünya çapındaki müşterilerden de her zaman büyük ilgi görmektedir. 
 
Yerel ve uluslararası bazda birçok alanda eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Aşağıdaki derslerimizi çevrimiçi hale getirerek öğrenci ve eğitimcilerimize zamandan tasarruf fırsatı sağlıyoruz. 
  
Yaşam koçluğu 
  
Kişisel Gelişim 
  
Yabancı Dil 
  
Güzel Sanatlar 
  
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri 
  
Temel Eğitim – Sayısal Alan 
  
Temel Eğitim – Sözel Alan 
  
Neden Sen de Danış Eğitim Danışmanlığı? 
  
Öğrencilerin mevcut ihtiyaçlarına çevrimiçi derslerle cevap veriyoruz. 
  
En yüksek kalibreye sahip eğitimcilerimizle çalışarak onların ilerlemesine katkıda bulunuyoruz. 
  
İstediğiniz mekânı istediğiniz zamanda sınıfa çevirerek çevremizin bilgi tabanlı bir topluma dönüşmesini sağlıyoruz. 
  
Sıfır komisyon ayrıcalığı ile eğitmenlerimizin kazancını artırıyoruz. 
  
Öğrenci ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vererek dinamik, öncü, güncel dersleri istedikleri an onlara sunuyoruz.   
  
Yaşam Koçluğu 
Dünyadaki çoğu insan, yaşantılarının hangi yöne gittiği konusunda kafalarının karıştığı dönemden geçer. Bunun birçok nedeni olabilir: İlişkilerle ilgili sorunlar, işle ilgili sorunlar, varoluşsal sorunlar ve saymadığımız onlarca başka nedenden herhangi biri olabilir Böyle durumlarda en iyi yöntem konuşmaktır. Ancak kiminle konuşacağınızı bilmek her zaman kolay değildir. Dünya üzerindeki birçok kişi bir yabancıyla bu tür şeyler hakkında konuşmanın en yakınındaki kişiyle konuşmaktan daha iyi olduğunu düşünüyor. Ve kendine yardımcı olabilecek yaşam koçluğu hizmeti sunan kişiler arıyor. 
  
Yaşam koçluğu yardımına ihtiyacınızın olması utanılacak bir durum değildir. Dünya üzerinde imrenerek baktığımız birçok starın bile, sadece kariyerleri açısından değil, aynı zamanda başarı ve başarısızlık, kazanma veya sıfır çekme gibi konularda zihinsel tutumlarını geliştirecek yaşam koçları vardır. 
 
Yaşam koçluğu hizmetini yüz yüze almak biraz korkutucu gelebilir. Birdenbire ne söyleyeceğinizi unutabilirsiniz, söyleyeceklerinizin hiçbirini söyleyemeyebilirsiniz, anlatacaklarınızı basite indirgeyerek aktarabilirsiniz… Bunlar yüz yüze yaşam koçluğu almanın negatif yanları. Bütün bunları yaşamamak ve kendinizi anlatmaya en hazır hissettiğiniz anda, en rahat edeceğiniz ortamda, hizmet almak için Sen de Danış online yaşam koçluğu hizmetini seçebilirsiniz. 
  
Yüz yüze anlatamama engelinden atlamak için yaşam koçluğu hizmetimizle mutlaka tanışmalısınız. İster inanın ister inanmayın bu dönüşümünüzün en büyük parçası. 
  
Kişisel Gelişim 
  
Kişisel gelişim, mevcut becerilerinizi geliştirerek veya yeni beceriler edinerek kendinizi ileriye taşımaya yönelik adımlar atma sürecidir. Kişisel gelişim, kişiye ve kişinin sahip olduğu değerlere bağlı olarak değişim gösterir. 
 
Hedeflerini ve becerileri belirleme kişisel gelişimin ilk aşamasıdır. Bunun ardından bu hedeflerinizi gerçekleştirmeye yönelik yapmış olduğunuz eylemler, yaşamınızın boyunca daima büyümenize yardımcı olur. Üzerinde gelişecek bir şeye sahip olmak sizi daima motive eder ve istikrarlı bir mutluluk süreci geçirmenizi sağlar. 
  
Sahip olduğunuz hedefler listesine ulaşma konusunda hangi derecedesiniz? En basit haliyle, belirlediğiniz hedeflere nasıl ulaşacağınızı planlamak ve planınızı aynı iradeyle yürütmek kişisel gelişim için önemli bir derecedir. Eğer, hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı planlamak için saatler harcıyorsanız, yürütme anahtarına sahip olmak için kişisel gelişim kurslarımız ile tanışmalısınız. 
 
Bazı insanlar hedef belirleme noktasında iyi değil, bazı insanlar ise hedeflerini takip etmek ve yürütme aşamasında oldukça yetersiz. Burada önemli olan irade gücü ve disiplindir. Örnek vermek gerekirse, yarın spora başlayacağınızı belirtmek bir hedef belirlemedir. Ancak bu hedefinizi takip ettiğinizden emin olmak için sağlam adımlar atmak çok daha önemlidir. Kişisel gelişim eğitimlerimiz ile sahip olacağınız küçük alışkanlıklar size sağlam ilerleyecek adımları attırmada yardımcı olabilir. 
  
Sen de Danış platformumuzda, ihtiyacınız olan kişisel gelişim eğitimcisini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Eğitmenlerimiz başarı olmanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz her adımda yanınızda olacaktır! 
  
Yabancı Dil 
Yabancı dil konusunda bilgili olmak, bazı insanlar için doğuştan gelen bir yetenektir. Diğerleri için ise sıkı çalışma ve özgüveninin getirisidir. Bahsettiğimiz her iki durumda da yabancı dil konusunda yetkin olan herkes, ana dilinden başka bir dilde iletişim kurmanın değerini ve zevkini hayatlarının her anlarında anlayacaktır. Sen de Danış, yabancı dil öğrenme yolcuğunuzda sizi desteklemek için sahne ekranın arkasında tutkulu bir ekip barındırıyor! 
 
Küreselleşen dünyada insanlar çalışmak, karma ilişkiler kurmak veya yurtdışına taşınmak için birçok dile ihtiyaç duyuyor. Yabancı dil konusunda son derecede tecrübeli olan uzmanlarımız, dil öğrenme konusunda bütün sorularınızı içtenlikle yanıtlayacak ve sizin en iyi kursu almanıza yardımcı olacaktır. 
Bütün öğrenciler farklıdır, bu da herkesin farklı öğrenme stiline sahip olduğu anlamına gelir. Bu, öğrencilerimize olan yaklaşımımızın temelinde yer almaktadır ve bütün öğrencilerimizin yabancı dil kursundan memnun olarak ayrılmalarını sağlamak için düzenli olarak hatırladığımız bir noktadır. Bizimle olan yabancı dil öğrenme deneyiminizin, sitemize kaydolduğunuz andan itibaren, alacağınız son derse kadar olumlu olmasını sağlamak için buradayız. 

Güzel Sanatlar 
Sanat tek bir tanımla anlatılmayacak kadar özeldir. Tanımlara sığmayan bu alan, kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceğiniz farklı alanlardan oluşur. Kalbinde sanatçı olma hayaliyle yaşayan bir mühendis misiniz? Rutin işlerinizden kaçıp dünyada iz bırakmak için becerilerinizi parlatmak mı istiyorsunuz? Bütün bunları ve daha fazlasını güzel sanatlar ile edebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi ifade edebileceğiniz en özgür alan burasıdır. 
Güzel sanatlar sadece resim veya renklerden oluşmaz. Düşündüğünüzden çok daha fazlasını bu alanda görebilirsiniz. Sen de Danış güzel sanatlar danışmanlarının uzmanlıkları altında, ulusal veya uluslararası bazda kendinizi gösterebilirsiniz. Görsel sanatlardan, mimariye kadar en popüler güzel sanatlar kursları şunlardır: 
Görsel sanatlar 
  
Sahne Sanatçılığı 
  
Yaratıcı Yazarlık 
  
İç Tasarım 
  
Grafik Tasarım 
  
Çömlekçilik 
  
Güzel sanatlar alanında hem kariyer yapmak hem de ünlü sanatçıların ilham verici eserlerini incelemek istiyorsanız, Sen de Danış hem uluslararası hem de bölgesel bazda uygun fiyatlı kurslar bulabileceğiniz ve becerilerinizi bir yıldız kadar parlatabileceğiniz en ideal yerdir. 
  
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri 
Geçtiğimiz dönemlerde insanlarla iletişim çoğunlukla yüz yüze yapılıyordu. Yalnızca belirli alanlarda kullanılan bilgisayar ve öğretim teknolojileri, hızlı bir dönüşümle günümüz yaşantısının merkezine oturdu. Toplumumuz artık teknoloji tarafından yönlendiriliyor. İstekler, heyecanlar hatta işler bile bölgesel noktadan ayrılıp bütün dünyaya yayılmaya başlıyor. Bu, bilgisayar ve öğretim teknolojileri sayesinde olmaktadır. 
  
 Önceleri, elle tutup gözle görebildiğimiz birçok şey, şu an istediğimiz yerde ekranın ötesinde olabiliyor. Bu nedenle de bilgisayar ve öğretim teknolojileri alanında eğitim alıp uzmanlaşmak değerli bir beceri seti olarak ortaya çıkıyor ve dünyanın bütün bölgelerinden talep görmeye devam ediyor. 
  
Sen de Danış bilgisayar ve öğretim teknolojileri, sınıf ortamını istediğiniz yere taşıyor!  Halihazırda dünyanı bütün yerinde kullanılan bu teknoloji size entegre ediyoruz. Becerilerinizi yükseltmek veya sıfırdan yeni beceriler edinip yetkinlik kazanmanızı sağlamak için sadece size özel danışmanla çalışmanızı kolaylaştırıyoruz. 
  
Sen de Danış bilgisayar ve öğretim teknolojileri hizmetimizden yararlanan herkes, teknolojinin nasıl çalıştığı konusunda başkalarına koçluk yapabilecek düzeye geliyor. Hemen şimdi, ücretsiz bir şekilde kayıt olarak ekranın ardındaki büyülü dünya ile tanışabilirsin. 
  
Temel Eğitim – Matematik ve Fen Bilimleri 
 
Matematik ve fen bilimleri üniversiteye hazırlanan bütün öğrencilerin alması gereken temel eğitim dersleridir. Matematik ve fen bilimleri dersleri öğrenme ve uygulama iş birliği içerisinde ilerler. Kimi öğrenciler konuları teoride çok iyi anlasa bile kâğıtta uygulama noktasında büyük sıkıntı yaşıyor. Bu sıkıntının altında genellikle uygun olmayan eğitim stratejisi ve anlatım tarzı yatıyor. 
  
Bütün öğrenciler farklı öğrenme stilini benimser. Ama sınıf ortamında derse giren bir öğretmen vardır ve bütün öğrencilere aynı eşitlikte verimli olabilmesi nerdeyse imkansızdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan öğrenciler bu alandan umudunu kesiyor ve istemediği farklı bir alana yöneliyor. Bütün bunlar Sen de Danış ile artık geride kalıyor! Matematik ve fen bilimleri alanında uzman eğitimcilerimiz sizin tarzınızda anlatmakla kalmayıp aynı zamanda size özel bir çalışma programı da uyguluyor. Her öğrenci özeldir bu nedenle de kendi tarzıyla öğretmek klasik tarzdan çok daha verimlidir. 
 
Çözemediğiniz sorular için canınızı sıkmaya hiç gerek yok. Burada, size atacağınız her adımda yardımcı olacak yüzlerce öğretmen bulunuyor. Hemen, şimdi ücretsiz kayıt olarak stilinize uygun öğretmen adayını belirleyebilirsiniz. 
  
Türkçe ve Sosyal Bilgiler Alanı – Sözel Alan 
  
Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanı üniversite maratonunda yol alan öğrenciler için zaman zaman can sıkıcı olabiliyor. Özellikle sayısal öğrencileri YKS’de bu oturumda zorlanıyor. Konuların uzun ve kapsamlı oluşu öğrencileri korkuturken, soruların yoruma açık olması cevap vermelerini geciktiriyor. Klasik ezber stilleri defalarca kez denenmesine rağmen hiçbir başarı gösterememiştir. Dolayısıyla Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanı için kapıyı farklı bir anahtarla denemeniz gerekir. Sen de Danış kilidin açılacağı ana yerdir. 
  
Her ortamda ders çalışamayan binlerce öğrenci var. Kimi müzik sesini tercih ederken kimi için sadece sessizlik gerekiyor. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun Sen de Danış istediğiniz yerde size hizmet vermek için burada bekliyor. Yapamadığınız ve bir türlü anlayamadığınız uzun paragraflar artık tarihe karışıyor. Eğitimi en iyilerden almak ve yarışta öne çıkmak için Sen de Danış sizi bekliyor!