Hakkımızda 
Sen De Danış, Türkiye ve dünya genelinde danışman ve danışanların online hizmet almasına prömiyer çözüm olma vizyonuyla yola çıkmış bir kuruluştur. Psikolojik danışmanlık hizmetlerinden mimarlık hizmetlerine kadar, Sen De Danış üyeleri her yıl binlerce kişiye kaliteli, ayırt edici hizmet sunar. 
Bulunduğunuz yerden hizmete erişmek, marketten su almak kadar basit ve kaygısız olmalıdır. Sen De Danış Platformu işte tam da bu yüzden burada: Hizmet almak ve hizmet vermek isteyen kişileri kolay bir şekilde buluşturmak. 

Misyonumuz 
Her istek değerlidir ve her isteğin bir hikayesi vardır. Sen De Danış yönetim odasından ülke genelindeki hizmet ağımıza kadar yapacağımız her şey, şirketimize konfor ve refahlarını emanet edenler için en iyi çözümü sunmaya odaklanmıştır. 
 
Bizler, üyelerimiz ve danışmanlarımız olmadan yapacaklarımızın tamamının mümkün olamayacağının farkındayız. Tüm danışanlarımız ve danışmanlarımız için bu düşüncemiz bir çağrı niteliğindedir. Katılım kültürü oluşturarak başarımızı destekledikleri kadar onları desteklemeye ve sıfır komisyon fırsatı sunarak geleceklerine yatırım yapmaya inanıyoruz. 
Sen De Danış’ın size veya çevrenize nasıl hizmet sunacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Vizyonumuz 
Sen De Danış, tüm ekip tarafından benimsenecek birçok değeri takip ederek hizmet konusunda tavizsiz çözümler sunacaktır. Benimsediğimiz değerlere uymanın,  bizi hedeflerimize ve “Türkiye’de ve dünyada en iyi hizmet sağlayıcı” olarak tanınma misyonumuzu gerçekleştirmeye yönlendireceğine inanıyoruz. 
Sen De Danış, 24 Kasım 2022'de; gelişen dijital dünyayla birlikte kendini geliştirmeye devam eden dinamik bir ekip oluşturdu. İlerleyeceğimiz zaman içerisinde, atacağımız bütün adımlarda aynı dinamik yapıyı korumaya devam edeceğiz. Danışmanlarımızın engin bilgileriyle birlikte danışanlarımız için daima yaşayacak olan canlı bir ansiklopedi olacağız.