Ekibimizdeki yetenekli personeller sizlere kapılarını açtıktan çok kısa bir süre sonra, Sen De Danış hızlı bir şekilde yayılmaya başlayacak. Danışanlar, kendilerine ve çevresine sağladığımız hizmetleri anlatacak. Hizmet almak isteyen herkes bizi arayacak: “Bir konuda en iyi yardıma ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?” Danışacağınız konu ne olursa olsun, danışmanlarımızın cevabı daima “kesinlikle yapabiliriz” olacak. 
Şimdi, tekrar sorumuza dönelim: Neden Türkiye’nin ve dünyanın en iyi hizmet sağlayıcısı Sen De Danış? 
Tavizsiz Dürüstlük: Dürüstlükten ve profesyonellikten taviz vermiyoruz. Danışan ve danışmanlarımıza sunduğumuz taahhütleri yerine getiriyoruz ve memnuniyetlerini artıracak görünmeyen ince detaylara önem veriyoruz. 
 
  
Hizmet Kalitesi: Sağladığımız hizmetin kalitesi her şeyden önemlidir ve bu durum pazarlık konusu bile değildir. Danışanlarımıza her zaman en iyi hizmet standartlarını yaşatmak için çabalayacağız. 
  
Objektif Bakış: Hizmet sektörü objektif bakışa sahip olma yetisini gerektirir. Bizler, danışanlarımıza saygılı ve anlayışlı davranmayı ilke ediniyoruz. Kararlı ve tutarlı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Danışmanlarımız için empati, sorunları çözme şekillerimizde daima objektif olacağımızın sözünü veriyoruz. 
  
Komisyon Almıyoruz: “Sıfır komisyon” özelliğini ilk uygulayan firmalardan biri olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. Danışmanlarımızın kendini stresli ve gergin hissetmemeleri adına, verdikleri hizmetlerin karşılığını hem maddi hem de manevi almaları gerektiğine inanıyoruz. Sen De Danış sıfır komisyon özelliğiyle danışmanlarının yanında! 
  
Gizlilik: Kurumumuzda esas olan konulardan bir diğeri de gizliliktir. Sorduğunuz soru, yardım almak istediğiniz alan ne olursa olsun ekranı kapattığınız an o bilginin de yok olacağının garantisini veriyoruz. Biz aile sırlarımızı kimseye anlatmıyoruz. 
  
Profesyonel Ekip: Hizmet verdiğimiz her alan için işinin ehli kişileri tercih etmeye gayret ediyoruz. Eğitim bilgilerini teyit etmediğimiz hiç kimseyi kurumumuzda barındırmıyoruz. En iyi hizmeti almanız için kusursuz bir ekiple sizleri bekliyoruz. 
  
Sen De Danış ekibinin bir parçası olduğunuz zaman sürekli yeni şeyler öğreneceksiniz. Öğrendikçe gelişecek ve birçok konuda iyileşeceksiniz. Günün sonunda kendinizle baş başa kaldığınızla hizmet değerinizle gurur duyacaksınız.