Ana Sayfa / Danışmanlık Alanları/ Sağlık Danışmanlığı
Hiç beklemediğiniz bir anda aniden hastalandınız mı? Ya da umursamadığınız ufak bir belirti günden güne çoğalarak hayatınızın olağan akışında bozulmalara neden oldu mu? Eğer bu sorulara cevabınız evet ise, büyük ihtimalle uzman birilerinden yardım almak istemişsinizdir. Peki, sağlık danışmanlığı hizmeti alacağınız yerde inanılmaz bir sıra varsa ve siz de o sırada bekleyemeyecek durumdaysanız ne yapacaksınız? Akla ilk olarak yüksek ücretli kliniklere başvurmak gelecektir fakat bu da bir noktadan sonra vazgeçilecek bir seçenektir. Öyleyse acil sağlık danışmanlığı hizmetini kimden alacaksınız?
Acılı ve ağrılı bir şekilde uzun kuyruklar beklemek ruhen de kötü hissetmenize neden olacaktır. Kliniklerde kesin olmayan ücret tutarları konusunda kötü bir sürpriz yaşamanız yüksek bir olasılıktır. Şimdi, hayal edin. Sıra beklemeden uygun fiyatlı sağlık danışmanlığı hizmetiyle karşılaşıyorsunuz. Tepkiniz ne olurdu? Muhtemelen hayal olduğunu düşüneceksiniz ama değil. Sen de Danış sağlık danışmanlığı hizmet alanımızda dilediğiniz uzmandan saniyeler içerisinde randevu alabilirsiniz. En kısa sürede tedavinizi planlayıp mutlu bir şekilde yaşantınıza devam edebilirsiniz.
 
Sağlığımızı etkileyen birçok faktör vardır ve bu faktörler de ayrı ayrı gruplara ayrılmıştır. Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla tıp branşlarını sağlık danışmanlığı çatısı altında topladık. Sen de Danış’ta online ya da yüz yüze olarak şu hizmetlere erişebilirsiniz:
 
Diyetisyenlik
 
Fizyoterapi
 
Sağlıklı Yaşam ve Fitness
 
Güzellik ve Bakım
 
Emzirme Danışmanlığı

Diyetisyenlik
 
Diyetisyenlik denildiği zaman akla ilk olarak “kilo” kavramı gelir. Sanki bu bölümü okuyan kişiler yalnızca kilo verme üzerine bir sisteme dahil olmuşlar gibi görünür. Oysa, diyetisyenlik alanında hizmet veren diyetisyenler sağlığınızı etkileyebilecek bütün unsurlar ile savaşırlar. Burada kişinin amacı fit veya güzel bir görünüme kavuşmak olsa da diyetisyen tamamen vücudu sağlıklı bir forma sokma durumuyla ilgilenir.
 
 
Çevrenizde görünümünden şikayetçi olan kaç kişi var? Düşündüğünüz zaman kimileri aşırı zayıflıktan şikayetçiyken kimileri kilolu olmaktan şikayetçi oluyor. Baktığınız zaman benzer durumu yaşayan bu insanlar işlerinden vakit bulup diyetisyen randevusuna gidemiyor. Dolayısıyla da aynı sorun aylarca hatta belki senelerce sürüyor. Siz ya da yakın çevrenizden birisi aynı durumda olabilirsiniz. Ama korkmayın! Ertelemeye gerek yok, zamanınızı harcamanıza gerek yok. Sadece Sen de Danış diyetisyenlik hizmetinde arama yaparak saniyeler içerisinde uygun fiyatlı bir danışman ile randevu oluşturabilirsiniz.
Diyetisyenlik hizmet veren uzmanlarımızdan şu konularda yardım alabilirsiniz:
 
Sağlıklı kilo verme
 
Sağlıklı kilo alma
 
Bireyse beslenme takvimi
 
Yeme bozuklukları
 
Gebelik dönemi beslenme rehberliği
 
Diyabet hastalarında beslenme
 
Sporcu beslenmesi
 

Fizyoterapi
 
Fizyoterapi yaralanma, hastalık veya travma sonrası kasların, eklemlerin ve diğer yumuşak doku yapılarının olağan hareketini ve işlevselliğini geri kazanmasına yardımcı olur. Sen de Danış çatısı altında fizyoterapi hizmeti sunan danışmanlarımız, spor, omurga ve kas konularında uzmanlaşmıştır. Uzman olan bütün danışmanlarımız sizlerin sağlığına ve mutluluğuna odaklanmıştır.
Ağrınız varken saatlerce süre beklemek adeta işkence gibidir. Saat bir türlü ilerlemez ve size sıra gelmez. Hastanelerde uzun kuyruklarda sıra bekleyip acınızın katlanmasını izlemek yerine online fizyoterapi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Danışanlarımız kapsamlı bir değerlendirmenin ardından, size tanı ve tedavi hakkında detaylı bilgi sunacaktır.
Fizyoterapi alanına ihtiyaç duyan hastaların en iyi bakımı alması gerekir. Sizler de evinizin konforundan ayrılmadan, doğru tedaviyle hızlı bir şekilde ağrılarına elveda diyebilirsiniz.  Son derece deneyimli fizyoterapi ekibimiz sizlerle ilk andan tam iyileşmeye ulaşabileceğiniz ana kadar destekleyecektir. Vücudunuzun durumu ve kapsamını değerlendirerek çeşitli yöntem ve kombinlerle olası komplikasyonların önüne geçilebilir.
 
Hemen, şimdi uygun fiyatlı fizyoterapi uzmanına ulaşabilirsiniz. Sisteme kayıt olduktan sonra dakikalar içinde tedaviniz için görüşme yapacağınızdan emin olabilirsiniz.
 
 
Sağlıklı Yaşam ve Fitness
İnsanların büyük bir çoğunluğunun hayatı sağlıklı yaşam ve fitness üzerine kuruludur. Ne kadar meşgul olursa olsunlar günlük egzersizleri yapmak için mutlaka zaman yaratırlar. Hepimizin imrenerek baktığı o insanlardan biri olmak ister miydiniz? Hemen herkes için bu sorunun teoride evettir. Fakat uygulamaya geçen kişi sayısı oldukça az seviyededir. Yüksek maliyetli spor salonları, gidip gelirken harcanan efor ve diğer birçok etken motiveyi düşürebilir. Öyleyse sağlıklı yaşam ve fitness herkes için nasıl erişilebilir olabilir?
 
Spor salonlarının pahalı ücretlerine, yolda harcadığınız enerjiye elveda diyebilirsiniz! Yapmanız gereken işler artık bir sorun değil, çünkü kendi evinizin konforunda sağlıklı yaşam ve fitness imkanına kavuşuyorsunuz! Yeni mi uyandınız, hazırlanmak için vaktiniz mi yok? Bunları düşünmek için zaman harcamanıza gerek yok! Sen de Danış çevrimiçi sağlıklı yaşam ve fitness dersleri, spor öncesi yapmanız gereken her şeyi atlamanıza izin veriyor. Sadece kayıt olarak uygun fiyatlı fitness derslerine başlayabilirsiniz.
 
Yüksek kaliteli sağlıklı yaşam ve fitness deneyimi için Sen de Danış hizmetinizde! Özverili ve spora bağlı eğitimcilerimiz sayesinde, sürekli müşteri beklentilerine odaklanıyoruz. Yeni başlamanız ya da profesyonel olmanız önemli değil. Kendi alanınızda en iyisi olmanız için çabalıyoruz. Hemen şimdi başlayın!
 
 
Güzellik ve Bakım

Günlük rutininizin ne kadar yoğun olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu yoğunluğun içerisinde kaybolurken genellikle ayna karşısına geçmeyi unuturuz. Bununla birlikte, kötü hava koşulları, stres veya yanlış kozmetik kullanımı gibi faktörler de aynaya bakmamızı geciktiren durumlar arasında yer alır. Bütün bu nedenleri geride bırakıp güzellik ve bakım kavramlarıyla yeniden tanışabilirsiniz!

Kendinizi şımartmak için bakım salonlarına gitmenize gerek yok. Sen de Danış güzellik ve bakım hizmetini ayağınıza getiriyor! En sevdiğiniz kitabı okuyup sıcak çayınızı yudumlarken uzman eller tarafından kaliteli ürünlerle bakım yaptırabilirsiniz. Hizmetimizle tanıştığınız ilk andan itibaren bütün stresinizden arınacaksınız. Mükemmel vücut ile birlikte hayatınıza daha farklı yönden bakacaksınız.
Artık güzellik ve bakım hizmetlerinden yararlanmak için binlerce lira harcamanıza gerek yok. Platformumuz üzerinden uygun fiyatlı güzellik ve bakım danışmanlarıyla tanışabilir ve ihtiyacınızın çok daha fazlasını saniyeler içerisinde elde edebilirsiniz. Manikür, pedikür, saç ekimi, makyaj ve çok daha fazlası Sen de Danış’ta sizi bekliyor.
 
Emzirme Danışmanlığı

Hamileliğinizin son döneminden sonra, minik bebeğinizle keyifli bir karşılaşma anı yaşadınız. Odası hazır, ismi konuldu ama yine de eksik bir şeyler var. Ebeveyn olmak büyük bir sorumluluktur ve hayatınızda geri dönüşü olmayan değişikleri beraberinde getirir.  Anne adayı kendine daha fazla soru sormaya başlar bu da stres döngüsünün ortaya çıkarır. Endişe edilen ilk konu bebeğin nasıl emzirileceği konusudur. İlk olarak aile bireylerine danışılır ya da güvenilen bir kişiden bilgi alır. Ama bütün bebekler aynı değildir ve herkesin yöntemi işlevsel diyemeyiz. Böylesi bir durum kafa karışıklığınızı daha da artırır. Bütün bunlara engel olmak emzirme danışmanlığı hizmeti almanızla mümkün!
 
Yeni doğum yapan bütün anneler heyecanlıdır. Zaman zaman duygu dalgalanması yaşarlar ve bazen bebeğine yetip yetmediğini sorgularlar. Bu hemen her lohusa için geçerlidir. Ama bunun uzun süreli olması olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Özellikle süt ve emzirme ilişkisinde bozulma meydana gelir. Bunlarla hiç karşılaşmadan bütün sorularınızı tek bir tıklamayla cevaba kavuşturabilirsiniz. İstediğin zamanda ulaşabileceğiniz bir emzirme danışmanlığı hizmetinin bulunması işinizi kolaylaştıracak. Ücretsiz üyelikle bütçenize en uygun danışmanı seçebilirsiniz. Bebeğinize mutlu saatler hediye etmek için hemen şimdi iletişime geçin!